همکاری با ما

هووین، از تمام طرفداران فارسی زبان دکترهو برای همکاری با ما و نویسندگی در سایت دعوت می کند!

شما می توانید برای هووین مقاله، خبر، ترجمه و … بنویسید.

متقاضیان همکاری با هووین، می توانند از طریق بخش نظرات سایت، یا از طریق مکاتبه با ایمیل Hyperspaceiran@gmail.com و یا از طریق ارتباط با ما از صفحه ی تماس با ما ، آمادگی خود را اعلام کنند و بعد از اعتبار سنجی شرایط و هماهنگی های لازم، مطالب ارسالی شما در هووین منتشر خواهد شد.ضمنا با استمرار همکاری خود در هووین، می توانید یکی از نویسنده های سایت شوید.

شرایط عمومی همکاری:

۱ : داشتن حداقل ۱۴ سال سن

۲ : تماشا کردن تمامی فصل های پخش شده از سری مدرن و تسلط بر داستان سریال (تماشای سری کلاسیک، امتیاز مثبت و اضافه ی مهمی محسوب می شود.)

۳ : داشتن حداقل اطلاعات کافی از پشت صحنه ی سریال(نام بازیگران دکترهای مختلف و ….)

شرایط اختصاصی:

بخش ترجمه

در این بخش ، شما می توانید در ترجمه ی داستان ها، مقالات، کامیک ها، زیرنویس های فارسی و …. به ما کمک کنید.هووین برنامه دارد تعداد زیادی از کامیک ها و داستان های کوتاه دکترهویی را ترجمه کند.همچنین ترجمه ی مجدد زیرنویس فارسی تمام فصل های پیشین سری مدرن و ترجمه ی زیرنویس فارسی بعضی از داستان های منتخب سری کلاسیک نیز در برنامه ی ما هست و کمک شما در این زمینه می تواند بر سرعت و کیفیت کار بسیار تاثیرگذار باشد.

شرایط:

۱ : داشتن تسلط کامل به زبان انگلیسی

۲ : ارائه ی نمونه ی کار(اگر نمونه ی کار ندارید، می توانید بخشی از داستان یا کامیک یا زیرنویس خاصی که به شما داده خواهد شد – یا خود تمایل به ترجمه اش دارید- را به عنوان نمونه ی کار ترجمه کنید.)

۳ : داشتن تسلط کامل به زبان معیار فارسی و رعایت حداقل موارد ویرایشی

بخش اخبار

در این بخش، شما در پوشش آخرین اخبار دکترهویی به ما کمک خواهید کرد.

شرایط:

۱ : اختصاص لااقل یک ساعت در سه روز در هفته به رصد اخبار دکترهویی برای پوشش آن ها.

۲ : تسلط حداقلی و مختصر به زبان انگلیسی برای فهمیدن مفهوم اخبار از منابع مرجع

بخش مقالات و نقد و بررسی

در این بخش، شما مقالات تحلیلی خود درباره ی هیولاها، کاراکترها و داستان های مختلف دکترهو(کلاسیک و مدرن) و همچنین نقد و بررسی های اختصاصی خود از هر اپیزود دلخواهتان از دکترهو(کلاسیک و مدرن) و همچنین نقد و بررسی کامیک ها و بازی های دکترهویی را می نویسید و ما آن ها را به اسم خودتان در هووین منتشر خواهیم کرد.

شرایط:

۱ : اطلاعات کافی از موضوع مورد بررسی در هر مقاله

۲ : رعایت زبان معیار و نکات ویرایشی در نگارش مقالات

۳ : مستند بودن تمام موارد مورد اشاره در مقالات(اشاره به نام و شماره ی دقیق اپیزود مورد ارجاع در هر بخش مقاله) و مدلّل بودن موارد بحث شده در نقد ها

بخش گرافیک

در این بخش، شما می توانید به ما در زمینه ی طراحی عکس های اختصاصی گرافیکی، طراحی های مورد نیاز در ترجمه ی کامیک ها و ویرایش و ساختار بندی قالب سایت کمک کنید.

شرایط:

۱ : تسلط به لااقل یکی از نرم افزار های ویرایش عکس و تصویر

۲ : ارائه ی نمونه ی کار در ایمیل ارسالی

بخش ویرایش

در این بخش، می توانید به عنوان ویراستار به هووین کمک کنید و مقالات ، نقد ها، اخبار و مطالب دیگر نویسندگان را ویرایش کنید.

شرایط:

۱ : تسلط کافی به تمام موارد نگارشی و ویرایشی

۲ : ۱ هفته کار به صورت آزمایشی جهت اطمینان از مهارت کافی متقاضی در امر ویرایش

بخش فن فیکشن و طرفداری :

در این بخش، می توانید داستان های فن فیکشن ، نقاشی ها ، ویدیو ها و طرح های خودتان درباره ی دکترهو را برای ما بفرستید تا بعد از بررسی ، در سایت و به اسم خودتان منتشر کنیم.

شرایط:

۱ : استفاده ی درست از زبان معیار در داستان نویسی

۲ : بالا بودن کیفیت داستان ها، تصاویر یا ویدیوهای فرستاده شده

۳ : رعایت قوانین سایبری کشور در نقاشی ها، طرح ها و ویدیو های فرستاده شده


ملاحظات کلی:

۱ : در صورتی که مقاله ترجمه می کنید، حتما باید قانون کپی رایت را رعایت کرده و منبع مقاله را در مطلب ارسالی خود ذکر کنید.

۲ : در صورت نیاز، هووین حق ویرایش تمام مطالب فرستاده توسط شما را دارد.

۳ : در صورت بالا بودن تعداد کار های تایید شده ی ارسالی توسط شما (لااقل بالای ۱۰ کار با کیفیت و تایید شده) ، عضوی از هیئت تحریریه ی هووین می شوید و نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خودتان برای نویسندگی در سایت را دریافت خواهید کرد.

۴ : در پیام ارسالی خود برای سایت، حتما اطلاعات تماستان(ترجیحا ایمیل) را ذکر کنید.